Buy Me A Beer - jak funguje, jaká je cena?

06.08.2021

Na stránce Buy Me a Coffee (https://www.buymeacoffee.com/aleskaizner) mi můžete přispět libovolnou částku na mojí tvorbu. Znamená to, že mi vlastně online kupujete kafe, v mém případě pivo. Za Váš příspěvek já mohu natáčet další a zajímavější videa, mohu investovat třeba i do svého nově vznikajícího filmu, který zatím pozastavila covidová situace.

Nyní jsem vymyslel věc, která by Vás mohla potěšit. Za Váš příspěvek nedostanete pouze běžné poděkování, ale také jako odměnu speciální, mnou vytvořený originální školní diář s motivem Harryho Pottera pro rok 2021 a 2022. Začíná už od září a končí srpnem. Najdete v něm velkou spoustu zajímavostí, fotek z natáčení, autogramů herců, zpovědí, luštění, her, plakátů, samolepek, záložek do knih a podobně!

Na Buy Me a Beer se dá platit pouze kartou, nebo přes účet, je to tedy internetové online převádění peněz. Mnozí z mých fanoušků ale třeba ještě své účty nemají, proto Vás mohu odkázat na své sociální sítě (Instagram, Facebook) nebo na osobní email aleskaizner@seznam.cz, kde Vám rád poradím, jaké jsou další možnosti (jako například ta, že Vám diář pošlu domů na dobírku, anebo si ho zakoupíte a já Váš příspěvek za Vás pošlu na Buy Me a Coffee).