Premiéra "REVIVAL Klip života" v Kutné Hoře!

10.06.2019

Celovečerní hudební komedii "REVIVAL Klip života", která se natáčela v Kutné Hoře, diváci poprvé veřejně viděli v pátek 15. června v kině Modrý kříž. Aleš Kaizner se svým týmem se před samotnou projekcí filmu podělili o své zážitky z natáčení. Po zhlédnutí filmu diváci ocenili tvůrce bouřlivým potleskem vestoje.

Autor, scénárista, režisér i herec Aleš Kaizner do svého filmu obsadil kromě nezkušených herců i profesionály. Například herečka Andrea Černá, kterou znáte například jako "princeznu ze mlejna", ve filmu ztvárňuje přísnou učitelku, nebo "školního inspektora" Jiřího Lábuse, či "ředitelku školy" Michaelu Dolinovou.

"REVIVAL Klip života"

V deváté třídě Základní školy Kutnohorka vládnou proti sobě dvě party ­- tři holky proti třem klukům. I přes veškeré nesympatie a naschvály spolu tyto party chodí do dramatického kroužku. Když do třídy přijde nová žákyně Nikol, začne vše nabírat na ještě větších obrátkách. Přijata do dívčí party se nesmí přátelit s nikým z party klučičí, avšak sama se neubrání tomu, aby se přímo zamilovala. Zakázaná láska vyústí v šikanu, pubertální nenávisti a v pěkně zamotaný příběh...

Hrají: Jindřich Žampa, Filip Málek, Aleš Kaizner, Leontina Hromádková, Anna Pavlíková, Adéla Krofová, Andrea Černá, Michaela Dolinová, Tomáš Karger, Jiří Lábus a další... Režie: Aleš Kaizner.