Napsali o mně?

Musím poděkovat skvěle připravenému kutnohorskému nadšenci pro žurnalistiku. Moc krásně se mi při rozhovoru spolupracovalo a doufám, že jsem odpověděl na vše tak, jak bylo třeba. Příjemný poslech! :)

Celovečerní hudební komedii "REVIVAL Klip života", která se natáčela v Kutné Hoře, diváci poprvé veřejně viděli v pátek 15. června v kině Modrý kříž. Aleš Kaizner se svým týmem se před samotnou projekcí filmu podělili o své zážitky z natáčení. Po zhlédnutí filmu diváci ocenili tvůrce bouřlivým potleskem vestoje.

Film "REVIVAL Klip života", který se natáčel v Kutné Hoře, bude mít brzy svou premiéru. Lístky jsou již v prodeji a to na 15. června 2018 od 19 hodin. Aleš Kaizner, autor celého projektu, půjde ale svou tvorbou prezentovat i do škol.

V kinech brzy uvidíte film "Revival klip života" dvacetiletého autora Aleše Kaiznera. Kutnohorák studuje konzervatoř, našel zálibu v mediální tvorbě a přes léto natáčel svůj první film. Jedná se o devadesátiminutový komediální muzikál, dějově zasazený do prostředí základní školy.