Školní diář Harry Potter 2021/2022

Školní diář Harryho Pottera si můžete objednat i zde!

Na pouhých 24 hodin jsem originální školní diář s motivem Harryho Pottera, s hrami, tajenkami, perličkami z natáčení, autogramy herců a mnoho dalšími zajímavostmi, zlevnil o 50% a dal i na svou stránku s merchem

Znamená to, že jedině nyní máte příležitost objednat si ho jinou cestou než přes Buy Me a Coffee, kde je běžně jako odměna za Vaši podporu mé tvorby.

Školní rok začíná již v září - proto i diář můžete už od září začít používat! Jako bonus ale trvá o dva měsíce déle než školní rok, načež si jeho stránky můžete popisovat a užívat i o prázdninách, až do srpna 2022.

Na stránce Buy Me a Coffee (https://www.buymeacoffee.com/aleskaizner) mi můžete přispět libovolnou částku na mojí tvorbu. Znamená to, že mi vlastně online kupujete kafe, v mém případě pivo. Za Váš příspěvek já mohu natáčet další a zajímavější videa, mohu investovat třeba i do svého nově vznikajícího filmu, který zatím pozastavila covidová situace.


Diář ve slevě 50% (běžná cena na Buy Me a Coffee je 5 piv, což činí 25$) tedy za 249 Kč můžete získat skrze tento formulář a to pouze po dobu 24 hodin! Akce startuje 9. srpna a končí 10. srpna 2021!